"Zelené potraviny nejsou lékem, a přece uzdravují."

Mladý (zelený) ječmen Green Ways

Zelený (mladý) ječmenNápoj z "obyčejné" trávy - nejlepší zdroji vitamínů, minerálů a enzymů ....

Mladý (zelený) ječmen je svěží, enzymaticky živý nápoj plný vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a aminokyselin.
V oblasti jeho užitku jsou více jak třicetileté zkušenosti. Na účinky ječmenné šťávy bylo vypracováno několik desítek vědeckých prací a studií.
Balení: 200g kvalitní sušené šťávy, (1 lžička = 1g), vystačí na 3 měsíce.

Pěstování Mladého ječmene

Náročné standardy výroby Mladého ječmene prodražují náklady, přesto ale David Sandoval trvá na pěstování organickou cestou, tj. zásadně bez použití pesticidů a herbicidů. Sklízíme mladé listy ječmene v době, kdy dosahují 20 až 25 centimetrů, neboť v této prvotní fázi růstu vykazují nejvyšší obsah aktivních složek. Při délce 40 cm již výtěžnost látek výrazně klesá. Ječmen je pěstován společně s vojtěškou na více než 1100 hektarech panenské půdy, na ploše bývalého sladkovodního jezera v Utahu. Tisíce let docházelo ke splachování minerálních látek z okolních hor do jezera. Zároveň se usazovaly organické zbytky. Po vyschnutí jezera ležela půda ladem stovky let v polopouštní krajině. Dnes je obdělávána šetrným rotačním způsobem. Vojtěška se pěstuje s ječmenem střídavě, v souběžných pruzích proto, aby v krajině nevznikla jednotvárná a nepřirozená monokultura prostá života. Vojtěška dodává půdě dusík, který přirozeně zvýší obsah chlorofylu v listech ječmene.Vyšší nadmořská výška přispívá k vysokému obsahu bílkovin. Každoroční střídání plodin a pěstování v půdě bohaté na minerály zajišťuje výživnou hodnotu sklizně.

Výrobní proces Mladého ječmene a testy kvality

Listy jsou sklizeny, opláchnuty, vylisovány a získaný extrakt se necelé 2 minuty suší pouze při teplotě 31 °C. Tím vznikne 100% čistý a nepasterizovaný prášek pro přípravu živé šťávy jemné chuti. Zpracovatelský proces Davida Sandovala umožňuje získat „živou" zelenou šťávu. Skutečnou rostlinnou mízu. Účinné složky nejsou poškozeny a je to dosud nejšetrnější způsob zpracování. Od okamžiku sklizně přes vylisování, vysušení do vakuového zabalení suroviny neuplynou víc jak dvě hodiny! Prášek je sám o sobě světle zelený, ale po rozpuštění ve vodě získá sytě zelenou barvu. Světlá zeleň prášku je dána lomem světelných paprsků dopadajících na jemné částečky prášku. Prášek udržujte v naprostém suchu, při pokojové teplotě a v temnu. Jeho záruční doba je dva roky.

Surovina vyráběná pro Green Ways splňuje v USA mezinárodní parametry kvality

Surovina vyráběná pro Green Ways je v USA uznána jako bezpečná a užitečná potravina pro diabetiky.

Surovina vyráběná pro Green Ways je v USA uznána stoprocentně košer.

Účinky
Složení
Unikátní látky
Pěstování
Zkušenosti

Jarní
očista organismu


Nabízíme kvalitní produkty společnosti Green Ways (GW).
 

Prášek z ječmene (GW) se získává pouze ze šťávy zelených listů, nikoli drcením sušené ječmenné trávy.

Proto také tento prášek obsahuje mnohem více vitamínů, minerálů, stopových prvků... než produkty jiných firem.

DOPORUČUJEME ! rozhovor s lékařem MUDr. Miloslavem Lacinou, který se dlouhá léta věnoval tématu zelených potravin: AUDIO

Úvod
Mladý ječmen
Řasa Chlorella
Jak získat zelené potraviny?
Spolupráce
Zelené potraviny
Kontakt