"Zelené potraviny nejsou lékem, a přece uzdravují."

Řasa Chlorella Pyrenoidosa

Jedna tableta této říční (sladkovodní) řasy obsahuje milióny chlorellových buněk, které jsou nejbohatším zdrojem rostlinného barviva - chlorofylu. Řasa Chlorella má protizánětlivý a deodorační účinek, pomáhá při léčbě zánětů, urychluje hojení ran.
Chlorella dodává tělu kompletní spektrum vitamínů, minerálů a stopových prvků, enzymy, rostlinné bílkoviny. Váže toxiny z potravy - těžké kovy, jedy, usazeniny na stěnách střev a odvádí je z těla.
Balení: 300g, 1200 (3 x 400) tablet, 1 tableta = 250 mg. 100% Řasa Chlorella Pyrenoidosa.

Subjektivní zkušenosti lidí s užíváním Řasy Chlorelly Green Ways

GW nezaručuje podobné výsledky. Pouze otiskuje subjektivní zkušenosti lidí.

Chlorellu Green Ways užívám od 25.1.2001

Mám od 10 let lupenku. Poslední 4 roky jsem ji měla ve velkém množství po těle, ale hlavně v obličeji a ve vlasech. Po 2,5 měsících užívání mi zcela zmizela z obličeje a vlasů, po těle nastalo zlepšení o 50%. Byla jsem překvapena stejně, jako i má kožní lékařka, která se začala sama o Chlorellu zajímat a doporučovat.
Další pozitiva:
1. přestaly mi padat vlasy a jejich kvalitu si pochválila i má kadeřnice
2. nelámou se mi nehty a poprvé v životě jsem byla na manikúře, protože jsem si nevěděla rady s jejich délkou a údržbou
3. ustoupily mi deprese (podnikám) a bolesti kolem žaludku
4. již po 3 měsíci nevím, co je migréna
5. jsem daleko klidnější a zdá se mi, že vitálnější
6. od devatenácti let jsem měla vysoký bilirubin 28 – 35. Dnes je na hodnotě 14, což je téměř v normálu.

Chlorellu Green Ways užívá i má matka a 5letý syn.
Matka: (61 let) – zlepšení: tlak, cholesterol, deprese
Syn (5 let) – je astmatik, vysoký alergik (trávy), ekzematik, porucha vyprazdňování (plastika konečníku). Po konzultacích s odbornými lékaři, již 3 měsíce konzumuje Chlorellu.
Na stolici chodil za 7-10 dní, potom mu vylézaly střeva (proto plastika). Nyní chodí každý den pravidelně.
Pravidelnou stolicí se mu vyčistil po celém těle i atopický ekzém.
Vysadili jsme po poradě s alergoložkou léky na astma, které „si foukal“ 4krát denně. Ponechala mu jen pohotovostní léky, kdyby měl záchvat. A již 2 měsíce ŽIJEME!

Eva Filipiová, Meziboří (40 let)

Když jsem poprvé slyšela o výrobku firmy Green Ways, Chlorelle,

rozhodla jsem se jej vyzkoušet a to ze tří důvodů. Za prvé. Byl mi doporučen mou přítelkyní, které věřím. Za druhé mě zaujal svým takřka všestranným využitím. Za třetí, byla jsem prostě zvědavá. Brala jsem malé zelené tablety a čekala co se bude dít. Po třech dnech mě začala bolet hlava a já měla chutě s tím přestat. Protože mi bylo řečeno, že se to stává, že je to součástí očistné kúry, vydržela jsem. Dnes jsem opravdu ráda, že jsem se s tímto produktem seznámila a stal se součástí mého jídelníčku. Cítím se totiž méně unavená, což při mém způsobu života podnikatelky velmi oceňuji. Také mám dobrou náladu a zdá se, že lépe zvládám každodenní ministresy. Díky za „Chlorellku“ a určitě ji všichni vyzkoušejte!!!

Dagmar Slapničková – Pyšová Ostrava

Chlorella vstoupila do mého života paradoxně až na africkém kontinentě.

Setkání se zelenou řasou bylo spojeno s poznáním skvělého člověka, který mi svým přístupem k životu a k lidem dodal nový impuls do ušlápnutého žití po mateřské dovolené. Další „nakopnutí“ provedla sama Chlorella, která se mlčky a jakoby samozřejmě stala členem naší čtyřčlenné rodiny. Všem nám okamžitě dodala spoustu energie a přinesla domů dobrou náladu, která se vlivem okolností začala pomalu vytrácet.
Můj čtyřletý syn si chodí pro „bobulky“ místo pro bonbóny, starší dvanáctiletý syn se dočetl, že bude mít svaly a dobře poroste, a tak jako správný sportovec – florbalista – zobe o sto šest. Nejvíce se ale bavím, když můj muž, který si ze mě zpočátku dělal legraci a říkal mi „bobulářko“, vždycky jako první hlásí, že v mističce docházejí bobulky!!!
Co nám tedy Chlorella ruku v ruce s Mladým ječmenem dala a vzala?
Dala: energii, dobrou náladu, pohodu z pravidelného metabolismu.
Vzala: únavu, stres, pocity plnosti po jídle, krvácení dásní, vysoký cholesterol, pocity hladu a nárazové chutě, chuť na sladkosti, předmenstruační potíže (podrážděnost, napětí v prsou, bolesti břicha a zad) a v neposlední řadě i pár kilogramů váhy…
Největší radost mám z mé 56 leté maminky – diabetičky, která si po dvou měsících života s Chlorellkou mohla snížit dávku inzulínu a celkově se cítí bezvadně.
Jsem přesvědčená o tom, že by si zelené potraviny měly najít své místo v každé rodině a zabydlet se tam tak, jak se jim to povedlo u nás.

Zuzana H., Liberec

Od narození jsem měla velké problémy s plícemi

Od narození jsem měla velké problémy s plícemi – vrozené bronchiektázie, časté záněty, zápaly plic, byla jsem po nemocnicích, v lázních. Stále jsem užívala nějaká antibiotika, kortikoidy, injekce na dýchání…….. Ve 20 letech jsem podstoupila operaci pravé plíce, kdy mi byl odebrán jeden plicní lalok. Můj stav se trochu zlepšil, ale nebylo to ideální a problém byl a je na levé straně. Když jsem se po této operaci uzdravila, chtěla jsem si pořídit s manželem rodinu, ale ani to nebylo jednoduché. Své tělo  jsem 5 let krmila hormonální léčbou, prodělala jsem operace, ale stejně jsem musela podstoupit umělé oplodnění, na kterém jsem byla 4x a mám tři krásné, zdravé děti. Tělo dostalo další velké dávky hormonů … Jenže celé ty roky jsem byla stále unavená, až v posledních letech jsem zjistila, že za tu únavu a další nemoci mohou všechny ty léky, injekce, které jsem celý život brala a bylo toho opravdu hodně.  V momentě, kdy jsem své tělo začala čistit přírodní cestou,  pociťovala jsem úlevu a vše se zlepšovalo. Začala jsem detoxikací svého těla, bylo mi najednou mnohem lépe a tak jsem si řekla, že budu hledat dál . Díky kamarádce jsem se dostala k zeleným potravinám. Váhala jsem nějaký měsíc, ale když jsem prvně ochutnala, byla jsem nadšená, chutnalo mi. Ječmen úžasně povzbuzoval a dodával mému tělu energii. Trošičku rozpačitá jsem byla první měsíc s užíváním Chlorelly . Moc mi chutnala, ale měla jsem najednou velké problémy se zácpou. Díky radám mé kamarádky jsem vydržela a vše se upravilo a začínalo mi být lépe a lépe. Téměř rok jsem nebrala antibiotika a to jsem je užívala někdy každý měsíc. Pokud cítím, že se v mém těle začíná dít něco jinak, zvýším dávky zelenáčků J. Mám stále kašel, jsem zahleněná, to už jiné nebude, s tím jsem se smířila, ale to zásadní a důležité se hodně zlepšilo, nemusím brát antibiotika a jiné léky. Zatím to zvládám s pomocí zelenáčkůJ.

Syn 12 let
Když jsem užívala zelenáče asi měsíc, ocitl se můj 12 ctiletý syn v nemocnici. Bylo to v září 2009. Všechno začalo tak zvláštně, nejdříve bolest v kotníku, přidala se bolest hlavy, druhý den bolest břicha a teplota . V nemocnici jsem nevěděla, kam máme jít a s čím, která bolest je horší a tak nás nechali nejdříve na chirurgii. Provedli snímek nohy, něco málo se jim tam nezdálo, ale více znepokojení projevil lékař nad bolestí břicha. Byl proveden ultrazvuk a raději si syna nechali na dětském oddělení s podezřením na apendix. Druhý den tvrdil, že ho břicho nebolí, ale že má velké bolesti v hlavě….po ránu a večer měl vysoké teploty,  na to dostal čípek a prášek. Vždy,  když  teplota klesla, syn ožil a choval se jako by mu nic nebylo, ale za dvě, tři hodiny zas ležel, bylo mu špatně a tak se to střídalo několik dní. Ošetřující lékařka mi tvrdila, že to bude jen nějaké nachlazení a že ho koncem týdne pustí domů. Třetí nebo čtvrtý den měl hned od rána teplotu víc jak 39,6. Ležel v posteli, měl zvláštní barvu. Chtěla jsem mu urovnat deku a nechtěně jsem se dotkla nohy a on vykřikl, že to strašlivě bolí. Jeho noha byla rudá, oteklá od kotníku k prstům. Bylo mi řečeno, že to je asi od teplot, dostal na to nějakou mast, ledovali jsme to, ale on se stále zhoršoval. Pak přišla velká vizita, nelíbil se jim hned jak přišli do pokoje, tak mu nabrali hemokulturu. Druhý den volali z laboratoře, že tam něco je, ale lékařka se pozastavovala nad tím, že klinicky neodpovídá  tomu, co vyšlo v laboratoři.  Ihned dostal antibiotika, s nohou byl odeslán na ortopedii, tam zjistili, že má zánět měkkých tkání a dostal dlahu. Všechno bylo způsobené zlatým stafylokokem. Jenže nereagoval na léčbu, kterou dostával a tak byl po třech dnech užívání antibiotik  přeložen na dětskou JIP, s tím, že zlatý stafylokok způsobil otravu krve a musí být pod dohledem. Dostal nová antibiotika a tehdy mi lékařka doporučila, abych  koupila Wobenzym. Já se po dohodě s kamarádkou  rozhodla pro zelený ječmen a pro chlorellu. Vše jsem v nemocnici konzultovala, oni neměli námitky. Vím, že zabrala nová antibiotika, ale hlavně jsem přesvědčená, že velkou úlohu sehrál ječmen a chlorella. Začal se velice rychle uzdravovat, uklidnil se, byl veselejší . On si celé dlouhé měsíce naříkal na bolesti hlavy,  to najednou přešlo. Od té chvíle pije zelený ječmen a zobe chlorellu, občas si dá pauzu, ale neprotestuje. Když nechce, tak mu připomenu, jak moc mu to pomohlo, když mu bylo hodně zle, usměje se a poslechne.

Další zkušenost mám u svého tchána
V letošním roce se během dvou měsíců 3x ocitl v nemocnici. Vždy to přišlo bez varování a nějakých příznaků. Začalo se mu pokaždé špatně dýchat, dostal vysokou horečku, lítal mu tlak. Prvně ho léčili ze zápalem plic, když byl propuštěný, tak asi po měsíci se to samé opakovalo, ty samé příznaky. Lékař měl podezření na plicní embolii, ale nic se nepotvrdilo, podstoupil všechna možná vyšetření plic, srdce…….. nikde nic. Byl propuštěný domů a doma vydržel přesně 24 hodin. Znovu jsme ho odvezli do nemocnice a opět byl léčen na zápal plic. My odletěli na dovolenou a po našem návratu byl tchán doma z nemocnice, ale vůbec se nám nelíbil.  Jen polehával, měl divnou barvu pleti, neměl dobrou náladu, občas se mu ukázala teplota……..On nikdy nebyl člověk, který by si šel ve dne lehnout, chodil na procházky, ale najednou na to neměl sílu a bylo mu stále špatně. Tehdy jsem říkala tchýni, jestli nechtějí zkusit ječmen a ona souhlasila.  Bylo neuvěřitelné, jak moc to zabralo a jak rychle to zabralo. Od té chvíle je mu dobře, po třech týdnech užívání se vydal na dovolenou do Tater, kterou chtěl původně zrušit, protože se na to vůbec necítil. Zelenáčky užívá i tchýně, která má problémy se srdíčkem - 2x angioplastika. Oba tvrdí, že se cítí dobře,  jsou klidnější, nezadýchávají se, upravilo se jim vyprazdňování…

Zelené potraviny fungují, mám to vyzkoušené na sobě i na své rodině. Jsem ráda, že jsem poslechla radu své kamarádky a zelené potraviny vyzkoušela. Už si to bez nich nedokážu představit.

Šárka 38 let|

Účinky
Složení
Unikátní látky
Standard kvality
Zkušenosti

Jarní
očista organismu

Rozhovor s lékařem MUDr. Miloslavem Lacinou, který se dlouhá léta věnoval tématu zelených potravin - AUDIO

Úvod
Mladý ječmen
Řasa Chlorella
Jak získat zelené potraviny?
Spolupráce
Zelené potraviny
Kontakt